Kilka słów o Naszej firmie:

Firma nasza istnieje od 1996 roku.. Nasza działalność koncentruje się  na dwóch podstawowych płaszczyznach .Jedna z nich  to sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych. Od szesnastu lat dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania, urządzenia i usługi, które ułatwiają i usprawniają codzienną pracę .Nasze działania cechuje rzetelność ,szybkość i profesjonalizm. Aktualnie posiadamy około dwóch tysięcy  zadowolonych klientów dla których świadczymy usługi serwisowe. Naszymi klientami są zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa , placówki handlowe  ,instytucje ,restauracje oraz hotele.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i znajomości problemów naszych klientów jesteśmy w stanie sprostać bardzo wysokim wymaganiom ,co do sposobu  pracy ich placówek handlowych. Nasza firma dostarcza sprzęt fiskalny, wagowy i komputerowy ,wdraża oprogramowanie  zgodne z potrzebami  klienta. Jesteśmy autoryzowanym dealerem tego sprzętu oraz oprogramowania oraz prowadzimy serwis pod patronatem producenta .Druga płaszczyzna naszej działalności skupia się na  świadczeniu usług w zakresie projektowania, instalacji, konserwacji i serwisowania elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz projektowania i  wykonywania instalacji CCTV . Poprzez pasję i ciągłą chęć doskonalenia się, możemy państwu zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Obecne technologie wymuszają od pracowników naszej firmy nie tylko wiedzy z zakresu elektroniki, potrzebna jest również wiedza z zakresu informatyki, budowy sieci i automatyki.  Naszym celem jest dostarczanie i wyszukiwanie sprzętu w oparciu o relacje ze sprawdzonymi producentami oraz dostawcami. Urządzenia dozorowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz bardzo przystępną ceną.

Mając dostęp do wszystkich nowości technicznych, zawsze staramy się sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów oraz nie zawieźć pokładanego w nas zaufania. Wierzymy ,że nasza solidność i wysokie kwalifikacje przekonają Państwa do skorzystania z naszych usług .

 

Zapraszamy do współpracy!